رویدادهای راه‌کار با سخنرانی‌های کلیدی الهام‌بخش، پنل‌های تعاملی، میزگردهای جذاب و موارد دیگر، جایی است که کارشناسان صنعت و رهبران فکری برای گفتگوهای راهبردی در مورد آخرین روندها و پیشرفت‌ها، در طیف گسترده‌ای از خدمات حرفه‌ای گرد هم می‌آیند.

۹ ژانویه

برند کارفرمایی

عصرانه راه‌کار

رگ‌تک ایران

جایزه عصر تراکنش

لندتک ایران

رویدادهایی برای توسعه کسب‌وکار

ما رویداد برای رویداد برگزار نمی‌کنیم؛ در فلسفه راه‌کار رویداد یکی از کانال‌های تاثیرگذاری و انتقال مفاهیم است. در همین راستا کارخانه نوآوری رسانه‌ راه‌کار سلسله رویدادهایی در راستای توسعه مفاهیم مرتبط با فناوری و نوآوری برگزار می‌کند. رویداد ۹ ژانویه، رویداد برند کارفرمایی، رویداد رگ‌تک، رویداد لندتک و عصرانه راه‌کار بخشی از رویدادهای راه‌کار هستند. علاوه بر رویدادهای خودمان رویدادهای اختصاصی شما را هم برگزار می‌کنیم.

رویداد ۹ ژانویه

 • بزرگ‌ترین رویداد بلاکچین، رمزارز و دارایی دیجیتال ایران برتر
 • برگزاری موفق ۳ دوره با حضور مهم‌ترین کسب‌وکارهای دارایی دیجیتال ایران
 • محل گردهمایی تاثیرگذاران بلاکچین و رمزارز ایران
 • برگزاری چهارمین دوره در دی ماه ۱۴۰۳

رویداد برند کارفرمایی

 • بزرگ‌ترین رویداد حوزه برند کارفرمایی
 • ارائه آخرین دستاوردهای حوزه منابع انسانی
 • پیوند فناوری و نوآوری در حوزه مدیریت منابع انسانی
 • برگزاری دومین دوره در شهریور ماه سال ۱۴۰۳

«جایزه عصر تراکنش» آخرین رویداد کارخانه نوآوری رسانه راه‌کار در سال ۱۴۰۲، چهاردهم اسفندماه در باشگاه آجودانیه بانک ملی با حضور بیش از ۲۵۰ نفر از مدیران صنعت فناوری‌های مالی کشور برگزار شد. این رویداد با هدف معرفی و تقدیر از چهره‌ها، کسب‌وکارها و محصولات منتخب ماهنامه عصر تراکنش در سال ۱۴۰۲ و مروری بر عملکرد این ماهنامه برگزار شد.

برگزاری سومین دوره در خردادماه سال ۱۴۰۳

رویداد رگ‌تک ایران

رویداد رگ‌تک ایران توسط کارخانه نوآوری رسانه راه‌کار برگزار می‌شود. اولین دوره رویداد رگ‌تک در چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ برگزار شد؛ دومین دوره نیز بعد از چهار سال وقفه به دلیل کرونا و مسائل دیگر، ۱۰ خردادماه سال ۱۴۰۲ برگزار شد. این رویداد در ادامه به صورت مرتب برگزار می‌شود و محلی برای بررسی آخرین وضعیت اکوسیستم رگ‌تک ایران است.

هدف اصلی سمینار رگ‌تک ایجاد فضایی برای توجه نهادهای حاکمیتی و کسب‌وکارهای خصوصی و دولتی به مفهوم رگ‌تک و کاربرد اثربخش فناوری در قانون‌گذاری، نظارت و تطبیق در عرصه‌های گوناگون و استفاده از فناوری در راستای افزایش کیفیت زندگی مردم بود.

مهمترین چالش تنظیم‌گری مبتنی بر فناوری در ایران چیست؟ آینده رگ‌تگ در ایران کجاست؟ آیا رگ‌تک در ایران اکوسیستم پیدا کرده‌ است؟ آیا کسب‌وکارهای رگ‌تکی در ایران به جایگاه خود رسیده‌اند؟ و… سؤال‌هایی بود که در دومین سمینار رگ‌تک ایران مطرح و سعی شد با حضور کارشناسان و فعالان حوزه‌های بانکی گرفته تا بورسی و ارتباطات به آنها پاسخ داده شود.

عصرانه راه‌کار

فرصتی برای تعامل، گفت‌وگو، هم‌نشینی و شبکه‌سازی فعالان اقتصاد نوآوری و فناوری ایران …

این بازار ماست

برگزار شده در ۱۳ و ۱۴ شهریورماه سال ۱۳۹۸

کنفرانس فین‌تک ایران

کنفرانس فین‌تک ایران (FintechConf2019) ۱۳ و ۱۴ شهریورماه ۱۳۹۸ با حضور مدیران بانک­‌ها، بیمه­‌ها، سازمان بورس و فعالان حوزه مالی و رمزارز‌ها برگزار ­شد. در این کنفرانس دو روزه نقش فعالان  و صاحبان کسب‌وکار‌های حوزه فین‌تک ایران در افزایش حجم اقتصاد مورد بررسی قرار گرفت.

از دیگر مواردی مهمی که در این رویداد به  آن پرداخته شد، ظرفیت و توان فین­‌تک در رشد GDP کشور بود. بررسی چالش­‌های موجود در مسیر رشد حوزه فین‌تک برای ارائه راه‌حل‌های متنوع و نوآورانه در حوزه­‌های مالی، از دیگر مواردی بودکه در کنفرانس فین­‌تک ایران مورد بررسی قرار گرفت.

 • فعالان کسب‌وکارهای فین‌تک ایران چه می‌خواهند؟
 • فین‌تک چقدر توان افزایش حجم اقتصاد ایران را دارد؟
 • کسب‌وکارهای فین‌تک چه نیازهایی دارند؟
 • چه چالش‌هایی در مسیر کسب‌وکارهای حوزه‌ی فین تک قرار می‌گیرد؟
 • فین‌تک چه توانی در رشد GDP در ایران دارد؟
برگزار شده در ۴ تیرماه سال ۱۳۹۸

ماینینگ؛ خوب، بد، زشت

در چهارم تیر ماه رویداد «ماینینگ، خوب، بد، زشت» توسط راه پرداخت و با میزبانی دانشگاه امیرکبیر برگزار شد که محوریت اصلی سخنرانی‌ها و مباحث مطرح شده در رابطه با ماینینگ و استخراج رمزارز و به طور خاص بیت‌کوین بود.

نظرات موافقان و مخالفان را کنار هم گذاشتیم و به این نتیجه رسیدیم که تمام این افراد با این اعتقادات مشخص باید در کنار هم به بحث و گفت‌وگو بنشینند. نتیجه این شد که پایگاه تحلیل خبری راه پرداخت، چهارم تیرماه رویداد «مایینینگ، خوب، بد، زشت» را با حمایت شرکت نبض‌افزار در دانشگاه امیرکبیر برگزار کرد.

 • مسعود زمانی، مدیر دفتر سیستم‌ها و روش‌های هلدینگ فناپ
 • محمدرضا جمالی، مدیرعامل نبض‌افزار
 • محمد جواد صمدی راد، معاون فنی ققنوس
 • سهیل نیکزاد، بیت‌کوینر
 • محمدعلی اخایی، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران
 • فرخ امینی‌فر، مدیر گروه مهندسی برق قدرت دانشگاه تهران

برای کسب‌وکار شما

ما در راه‌کار نیازهای کسب‌وکارها را شناسایی می‌کنیم و از طریق سبد خدماتی که داریم بهترین راه‌کار پیشنهادی را پیدا می‌کنیم. در صورتی که برای توسعه کسب‌وکار خود نیاز به راه‌کار دارید ما از ابتدا تا انتهای مسیر در کنار شما هستیم.

به عنوان نمونه اگر برگزاری رویداد ابزار مناسبی برای توسعه کسب‌وکار شما باشد تمام مراحل برگزاری رویداد را برای شما انجام می‌دهیم: طراحی استراتژی مبتنی بر نیازهای سازمان، بودجه‌ریزی، برنامه‌ریزی، طراحی، سازماندهی و اجرا، انتخاب و مدیریت محل برگزاری رویداد، طراحی و ب‌سایت، طراحی محتوای رویداد، انتخاب و هماهنگی با ارائه‌دهندگان محتوا، طراحی و اجرای دکور، عکاسی و فیلم‌برداری و پخش زنده، تولید و انتشار محتوا، طراحی گرافیکی و هویت بصری رویداد، تبلیغات و ارتباطات رسانه‌ای و برگزاری نشست خبری. این موارد تنها بخشی از فعالیت‌هایی است که ما برای برگزاری رویداد‌های شما انجام می‌دهیم. همچنین ایده‌پردازی و ارائه راه‌کارهای نوآورانه برای برگزاری رویداد ، برنامه‌ریزی، طراحی و اجرای رویدادهای رونمایی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی بخشی از فعالیت‌های ما در راه‌کار در زمینه برگزاری رویداد است.

سبد خدمات ما به رویداد محدود نیست و بسته به نیازهای کسب‌وکار شما طیف وسیعی از محصولات و خدمات قابل ارائه است.

نمونه برگزاری رویدادهای تخصصی برای سازمان‌ها

ما به شما کمک می‌کنیم ایده‌هایتان را به عالی‌ترین شکل ممکن عملیاتی کنید

یکی از افتخارات راه‌کار ساخت و پرداخت رویداد روز فناوری اطلاعات از صفر تا صد است؛ همچنین به سازمان نظام صنفی کمک کردیم رویداد الکامپ را متفاوت‌تر از همیشه برگزار کند

سازمان نظام صنفی رایانه‌های یکی از نهادهای تاثیرگذار در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران است. راه‌کار به این نهاد صنفی کمک کرد صاحب برندی به نام روز فناوری اطلاعات شود. راه‌کار افتخار می‌کند که صفر تا صد ایده‌پردازی تا اجرای رویداد بزرگ روز فناوری اطلاعات ایران را انجام داده است.

رویداد روز فناوری اطلاعات اولین رویداد سازمان نصر بود که بیش از ۱۰۰۰ نفر در آن حضور داشتند؛ یکی از سران قوا در آن حضور داشت و یکی دیگر از سران قوا پیام مکتوب برای رویداد فرستاده بود. همچنین این رویداد اولین رویدادسازمان نظام صنفی رایانه‌ای بود که موفق به جذب اسپانسر بالای یک میلیارد تومان شد. همه این دستاوردها به کمک تیم حرفه‌ای راه‌کار ممکن شد.

رویداد پرشین تک سامیت

همایش «پرشین تک سامیت»، در حوزه فناوری، همزمان با رویداد جیتکس و با هدف توسعه کسب‌وکارها‌ی فارسی‌زبان از طریق ایجاد شبکه‌ای از فعالان و علاقه‌مندان این حوزه در تاریخ ۱۹ اکتبر ۲۰۲۳ در هتل رادیسون بلو دبی برگزار شد. این رویداد به سفارش شورای بازرگانی ایرانیان دبی برگزار شد.

ما در راه‌کار پیشگام در تقویت حضور زنان در کسب‌وکار‌ها بوده‌ایم. هفته‌نامه کارنگ صفحه زنان دارد و در ۲۹ مهرماه سال ۱۴۰۰ رویداد زنان کارآفرین و نوآور کشور را در بستر کلاب‌هاوس برگزار کردیم.

اثری ماندگار در چشم‌انداز فردا.